Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Antakyalı kuaföre uluslararası ödül!…

27 Nisan 2010 Salı, 10:42
Antakyalı kuaföre uluslararası ödül!…

Antakyalı kadın kuaförü Nusret Harnupoğlu, Ukrayna’nın Kiev kentinde düzenlenen saç yapım festivalinde uluslar arası ödül kazandı.
 

14-17 Nisan tarihleri arasındaki festivale katılan 11 kişilik Türk ekibinin 8 ödül aldığını kaydeden Nusret Harnupoğlu, ‘Ben özel saç tasarımı ödülünü alırken, ıskenderunlu arkadaşım Gökhan Hamarat ise, Atatürk’ün savarona gemisi tasarımıyla ayrı bir ödül aldı’ dedi.ılk kez böylesine bir festivale katılarak uluslar arası ödül aldığını kaydeden Nusret Harnupoğlu, Letonya’dan da davet aldığını, ancak gidip gitmemesi konusunda net karar veremediğini ifade ederken, ‘Amacım daha değişik festivallere katılıp Türk kuaförleri ile Türkiye’yi tanıtmaktır.  Dünya kuaförler Federasyonu Türkiye Temsilcisi Harun Cici’nin önderliğinde gittiğimiz festivalde 11 kişilik ekibin 8 ödül alması büyük bir başarıdır. Bu başarımızı sürdüreceğimize inanıyorum’ dedi.
 
Bu tür festivallerin her yıl yapıldığını hem saç tasarımı hem de elbise tasarımının da yarışta yer aldığını kaydeden Nusret Harnupoğlu, ‘çeşitli dallarda birinciler ödrüllerini aldı. Ancak benim yaptığım saç modeli özel saç tasarımı olarak ödüle layık görüldü. Böylesine bir saç modelini daha kimse yapmış değil. Zaten Reutars Haber ajansı da özel tasarımdan dolayı, bu ödülünü internet sitesinde yayınladı’ dedi

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz