Son Dakika
23 Eylül 2018 Pazar

Antakya da Kavşaklar Yenileniyor…

17 Haziran 2011 Cuma, 16:41
Antakya da Kavşaklar Yenileniyor…

Antakya Belediyesi Park Bahçe ve Fen ışleri Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa yürüttükleri kavşak düzenleme çalışmalarıyla hem şehir içi trafiği rahatlıyor, hem de kent görsel güzelliğe kavuşuyor.
 
 
 
Antakya Belediyesi’nce Emlak Konutları Kavşağı, Kurtuluş Caddesi Kavşağı, Maksim Kavşağı, Stadyum Taksi Kavşağı, 75.Yıl Kavşağı, Y.Selim Caddesi Kavşağı, Aalen Kavşağı, Orman ışletme Kavşağı, çekmece Kavşağı, Stadyum Fatih Camii Kavşağı ve ı.Hatip Lisesi Kavşağı’nda gerçekleştirilen yol genişletme, düzenleme, çiçeklendirme ve aydınlatma çalışmaları vatandaşların beğenisini kazanıyor.
 
 
 
Yapılan düzenlemeler sayesinde Antakya’nın kavşaklarının hem gündüz hem de gece saatlerinde daha güzel ve estetik bir görünüm sergilediğini belirten Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, “şehrimizde alt yapı faaliyetlerini çok büyük oranda bitirdik. Ekiplerimiz bir taraftan da üst yapı çevre düzenleme çalışmaları kapsamında faaliyetlerini hızla sürdürüyor.
 
 
şehrimizde bulunan tüm kavşaklarımızı modernize ediyor, estetik hale getiriyor ve kent insanımıza yakışır görünümlere kavuşturuyoruz. Bu sayede hem kent içi trafik akışını hızlandırıyoruz, hem de yapılan peyzaj çalışmaları ile kavşaklarımız güzel bir görüntü sergiliyor.” dedi.
 
 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz