Antakya Belediyesi YDS kursları başlatıyor…

31 Temmuz 2015 Cuma, 10:15

Antakya Belediyesi bir ilke daha imza atıyor. Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde örnek bir hizmete daha kapılarını açarak üniversite mezunlarına ücretsiz YDS (Yabancı Dil Sınavı) kursları başlatıyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “ Antakya Belediyesi eğitim ve öğretime verdiği önem doğrultusunda bir ilke imza atarak ücretsiz YDS kurslarını hayata geçiriyor. Üniversite mezunlarına yönelik hazırlanan ve 9 ay sürecek olan kurslarla seviye tespit sınavı ile belirlenecek olan 25 ileri düzey ve 25 temel düzey olmak üzere toplam 50 öğrenci YDS’ ye hazırlanacak.

Yabancı dil sınavına girmek isteyen tüm üniversite mezunlarına yönelik hazırlanan kurs 17 Ağustos 2015 tarihinde başlayarak, 8 Nisan 2016 günü son bulacak.

Antakya Belediyesi’nin eğitim ve öğretime verdiği önemle konusunda uzman öğretmenler tarafından verilen kurs hakkında bilgi almak isteyenler 0326 213 16 15 numaralı telefondan ulaşabilecekler. İlgili tüm öğrenciler kontenjan dolmadan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvurarak (Palladium AVM yanı-eski Ak Parti İlçe binası) şahsen kayıt yaptırabilirler.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz