Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Antakya Belediyesi CHP’li Meclis Üyeleri, Vali Lekesiz’i Ziyaret Etti

29 Mayıs 2014 Perşembe, 16:19
hatayvaliliği_CHP_ziyareti_asyagazetesi

Antakya Belediyesi CHP’li Meclis Üyeleri, CHP Antakya İlçe Başkanı Mevlüt Yeşildağ eşliğinde 27 Mayıs 2014 Salı günü Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Hatay Valisi Lekesiz, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Başkan Yeşildağ’a ve Meclis Üyelerine yeni görevlerinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

 

-Doğru Olan; Geleceğe Dair Hedefler Koyup, Onun Peşinden Gitmektir-

Her görevin geçici olduğuna vurgu yapan Vali Lekesiz, “Kalıcı olan ise, ilimiz ve ülkemiz için yapılan güzel çalışmalardır. Doğru olan; illerin, geleceğe dair hedefler koyup, tüm dinamikleriyle o hedeflerin peşinden gitmesidir. Demokrasilerde elbette farklılıklar olacaktır, demokratik yarışlar olacaktır ama bu yarış bittikten sonra, ilin ortak hedeflerine herkesin hep beraber omuz vermesinde büyük fayda olduğunu değerlendiriyorum. Bunun için de siyaset kurumunun önde gelen temsilcileri başta olmak üzere, ilin tüm dinamikleri bir ve bütün olmalı. Birliğin ve beraberliğin olmadığı yerde, başarı ve gelişme olmaz.” diye konuştu.

Hatay’ın, tarım, ticaret, sanayi, kültür ve turizm gibi sektörlerde müthiş bir potansiyele sahip bir il olduğunu ifade eden Lekesiz, “Bu potansiyeli çok daha iyi değerlendirmenin ve sahip olduğu değerlerle paralel daha bilinir olmasını sağlamanın yolu ise; ilimizde yüzyıllardır varolan farklılıkların uyum içinde yaşama iradesini, hizmet ederken de bir kültür haline getirmektir. Tarihten devralınan birliği ve beraberliği daha da güçlendirerek ilin zenginleşme sürecine yansıtmaktır. Sizlerin de busorumlulukta olduğunuzu biliyorum. Bunun için de teşekkür ediyorum. Tekrar yeni görevleriniz hayırlı olsun.” dedi.

CHP Antakya İlçe Başkanı Mevlüt Yeşildağ ise, kabulünden dolayı Vali Lekesiz’e teşekkür ederek, ilimiz ve ilçemiz için yapılacak çalışmalarda başta Valiliğimiz olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği içerisinde gereken gayreti göstereceklerini ifade etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz