Annesini Öldürüp Polisi Aradı…

09 Şubat 2012 Perşembe, 16:34
Annesini Öldürüp Polisi Aradı…

Dörtyol’da henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştığı annesini 30 yerinden bıçaklayarak öldüren genç, komşularından istediği cep telefonu ile polisi arayıp suçunu itiraf etti Dörtyol’da henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştığı annesini 30 yerinden bıçaklayarak öldüren genç, komşularından istediği cep telefonu ile polisi arayıp suçunu itiraf etti. Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı çay Mahallesi Askeri Sokak’ta yaşayan Feride K. (65) ile psikolojik sorunları olduğu belirtilen oğlu Sadettin K. (25) arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı.
 
Tartışmanın kısa sürede büyümesi üzerine mutfaktan aldığı ekmek bıçağını annesinin vücuduna rast gele saplayan Sadettin K, yaşlı kadının öldüğünü anlayınca durumu komşularına bildirdi.
 
 
Komşularına, ”Ben annemi öldürdüm, cep telefonu verin polisi arayacağım” diyen Sadettin K, daha sonra polisi arayarak, annesini öldürdüğünü söyledi.
 
Kısa sürede olay yerine giden polis ekiplerinin evde yaptığı araştırmada, yaşlı kadının cesedi evin mutfak bölümünde bulundu. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede de yaşlı kadının, vücuduna aldığı 30 bıçak darbesi sonucu yaşamını yitirdiği belirlendi.
 
 
 Evdeki incelemelerin ardından Feride K’nın cenazesi, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumuna gönderildi.
 
Olayla ilgili Sadettin K’nın gözaltına alındığı, soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi. AA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz