Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Anlamlı Buluşma…

01 Kasım 2013 Cuma, 10:38
Anlamlı Buluşma…

ıskenderun’da AKP ılçe Başkanı ve ılçe Yöneticileri, CHP’li Belediye Başkanını makamında ziyaretle ıskenderun’a hizmetler konusunu görüştü, CHP’li Başkanla çalışmanın gururunu taşıdıklarını bildirdiler.
 
    ıskenderun’un CHP’li Belediye Başkanı Yusuf Civelek konuğu AKP’li yöneticilere hitaben; “Hayatım boyunca değişmeyen ve değişmeyecek iki kırmızı çizgim var, karşıma kul hakkıyla gelme, diğeri sana yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapma. Bunlar benim için değişmez iki kırmızı çizgimdir. çok çalışma yaptık, bize kısmet oldu.Gönlüm çok rahat. Halkın ihtiyacına dönük çalışma ve hizmetler yaptık” dedi.
 
 AKP ıskenderun ılçe Başkanı ıbrahim Yaran :“Demokrasiye katkı verdik. Demokrasinin standardını yükselttik. Halkın yararına olan her şeye evet dedik, yararlı olmayanların karşısında durduk yaptığımız budur. Ben her zaman arkadaşlarımıza, niye evet niye hayır dediğimizi üç cümleyle halka anlatmamız gerektiğini söyledim. Hoş bir seda bırakmalı bütün mesele budur. Birileri haksızlık etse de insanların arkasında mutlaka halk da bilir hak da bilir bunun gerçeklik ölçüsünü. ıki yıllık meclis üyeliğimle gurur duyuyorum. 
 
Sizlerle çalışmış olmaktan da gurur duyuyorum. Benimle ilgili çevremdeki takdir sözleri hayat sermayemdir. Hayır demek,  karşı çıkmak yöntem değil. Maalesef Makro siyasette bunlar yapılıyor. Biz tabanda daha demokrasiyi iyi yaşıyoruz. Makro siyasette zaman zaman bunu sağlayamadığımız zamanlar oluyor. ınşallah daha yaygınlaşır daha yukarıya doğru hoşgörü, daha birbirini kolay anlayan mekanizma inşallah olacaktır diye düşünüyorum” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz