Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Amacımız, Hatay’ımızın Gelişmesidir….

04 Kasım 2011 Cuma, 08:17
Amacımız, Hatay’ımızın Gelişmesidir….

Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Adem Yazar, TOBB Yönetim Kurulu üyesi Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kuseyri’yi iadeyi ziyarette bulundu.
 
 
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kuseyri; “Yeni görevinizden dolayı kutlar, yeni görevinizde başarılar dileriz.” Dedi.
 
 
 
Hatay’ın, sosyal, kültürel, ekonomik yapısıyla ortak aklın hakim olduğu ve bu yolla ön plana çıkan güzel bir kent olduğunu belirten Kuseyri şöyle devam etti; “Hatay’da oluşan ortak akıl, kentsel kalkınma yanında kent kimliğinin ön plana çıkarılması ve markalaşmanın sağlanmasında önemli rol oynamıştır. Kalkınmanın temelinde güçlü sivil toplum kuruluşlarının da büyük önemi vardır.”
 
 
 
Kuseyri; “Hepimiz ortak hedefler için çalışmaktayız. Sonuçta hepimizin ortak amacı Hatay’ımızın kalkınması ve gelişmesidir.
 
 
 
Ortak çalışmalarla Hatay’ımızın hak ettiği yere gelmesi için hep birlikte gayret göstermeliyiz. Bulunduğumuz makam itibariyle hepimiz bir hizmet makamındayız. Anlayışımız hep bu şekilde olmuştur.  Sizlerinde kentimize katkı sağlayacağınızı umuyor, yeni görevinizde başarılar diliyoruz.”ifadelerini kullandı.
 
 
 
Antakya Ticaret Borsasında bulunmaktan memnuiyet duyduğunu belirten Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Adem Yazar ise; Yargı camiası olarak Hatay’ın ve Antakya’nın mutluluğu ve huzuru için ellerinden gelen her türlü yardımı yaptıklarını söyledi.
 
 
 
Yazar konuşmasının sonunda, “Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve kurumların da toplumun huzuru ve mutluluğu için birlik içersinde olduğunu, suç işlemiş insanların toplum içerisinde kalamayacağını belirten Yazar, “onların ıslahı ve yetiştirilmesi ve tekrar suç işlememeleri için bize düşen görevimizi diğer kurumlarla işbirliği içersinde yerine getiriyoruz.”  ıfadelerine yer verdi. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz