Son Dakika
20 Eylül 2018 Perşembe

Amacımız Bölgemize Hizmet Etmek

05 Ağustos 2011 Cuma, 09:34
Amacımız Bölgemize Hizmet Etmek

CHP Hatay Milletvekili Av. Mevlüt Dudu ve partililer Akarca, Kavaklıoluk, Orhangazi, Aşkarbeyli ve Harlısu köylerine ziyarette bulundu.
 
Ziyarette vatandaşlar ve köy muhtarlarıyla bir araya gelen CHP Hatay Milletvekili  Av. Mevlüt Dudu, amaçlarının kendilerine verilen ana muhalefet görevini layıkıyla yerine getirmek ve her kesimden vatandaşa hizmet etmek olduğunu söyledi. 
 
Dudu, köy gezilerinde vatandaşa hitaben yaptığı konuşmasında, “iktidar partisi değiliz gibi bir bahanenin arkasına asla sığınmayacağız. Amacımız ülkemize ve bölgemize hizmet etmektir. 
 
ülkemizin ve bölgemizin kalkınması bunun yanında  her vatandaşın hak ettiği yaşama kavuşması için çalışacağız. Sizleri ziyaret etmemizin amacı sıkıntılarınız ve sorunlarınızı yerinde görmek ve anlamaktır” dedi.
 
 
Seçim çalışmaları süresince sıkça ‘seçildikten sonra bizleri unutursunuz’ sözleriyle karşılaştıklarını da dile getiren Mevlüt Dudu “görüyorsunuz ki seçim yok, bizleri aranızda sık sık görmeye alışın. Bizler sizlerin hizmetkarıyız. Biz vekiller sizlerin oyları ile Ankara’ya gidiyoruz. Asıl olan sizlersiniz. Bağlarımız hiçbir zaman kopmayacak koltuk sevdasıyla değil hizmet sevdasıyla sizleri her zaman ziyaret ederek sorunlarınızı ve fikirlerinizi dinleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz