Alhasoğlu’ndan Ziyaret…

21 Şubat 2012 Salı, 16:27
Alhasoğlu’ndan Ziyaret…

Samandağlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden 24. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde CHP’den Hatay milletvekili adayı olan Suzan Alhasoğlu, dernekteki konuşmasında, Samandağ’ın her dönemde TBMM de temsil edildiğini ancak bu güne kadar hak ettiği hizmetleri alamadığını belirterek “Partimiz CHP’yi iktidar yapmak zorundayız. CHP iktidar olduğu zaman inanıyorum ki Samandağ halkına olan vefa borcunu fazlasıyla ödeyecektir.” Dedi.
 
 
 
Samandağ halkının uzun yıllar devletten hiçbir destek beklemeden çalışıp çabaladığını ve bu günlere geldiğini kaydeden Alhasoğlu, “çok iyi biliyorum ki, hemen her evden bir yada iki genç Arabistan çöllerinde hiçbir sosyal güvencesi olmadan çalışıyor ve ülkesine döviz gönderiyor. Gurbet ellerde, çocuklarından, ailelerinden ayrı çalışmak zorunda kalan bu kardeşlerimize istihdam yaratacak, çocuklarının ve ailelerinin yanında çalışmalarına ve hayatlarını devam ettirmelerine olanak sağlayacak yatırım projelerini CHP iktidarında mutlaka yapmaya çalışacağız. Sosyal devlet olarak hiçbir yurttaşımızın ele güne karşı muhtaç kalmasına izin vermeyeceğiz” şeklinde konuştu.
 
 
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samandağlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nihat çiftçi ise yaptığı konuşmada Suzan Alhasoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür ederek “Suzan Alhasoğlu milletvekili seçimlerinde olduğu gibi bu gün de seçim süreci olmamasına rağmen partimiz adına çalışmalarına devam ediyor.
 
 
 
 
Kendisini bu yoğun çalışmalarından dolayı kutluyorum. Belediye Başkanlarını ziyaret ediyor ve gelecek yerel seçimde Büyükşehir Belediyesi konusunda bilgilendiriyor.
 
 
 
 
Bu ülkede demokrasinin mihenk taşları olan mahalle ve köy muhtarlarını yerlerinde ziyaret ediyor ve sorunlarını kamuoyu ile paylaşıyor. Kendi adıma Suzan Alhasoğlu’nun bu çalışmalarını yerel basından okuduğum zaman cani gönülden tebrik ettim. şimdi de bu değerli ziyaretleri münasebetiyle kendisini hepinizin huzurunda tekrar kutluyorum.
 
 
 Suzan Alhasoğlu Hatay’da evlerinde oturan, ya da çeşitli iş kollarında çalışan bütün kadınların sesi olduğuna inanıyorum. Geçtiğimiz seçimlerde Samandağ Halkı ve seçmeni olarak, Suzan Alhasoğlu’nu milletvekili seçtirmek için canla başla çalıştık. Ama yetmedi. Buradan herkese ilan etmek istiyorum: Suzan Alhasoğlu bizim gönlümüzde zaten milletvekilidir.”dedi. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz