Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

AKP ve CHP’ye Uyarıdır…

28 Şubat 2009 Cumartesi, 10:37
AKP ve CHP’ye Uyarıdır…

MHP’ye her oy, AKP ve CHP’ye uyarıdır…
 
Milliyetçi Hareket Partisi Merkez ılçe Başkanı Fedai Yücedal partisine verilecek her oyun başarısız olarak tanımladığı AKP iktidarı ile ana muhalefet CHP’ye uyarı olacağını savundu.
 
MHP ilçe başkanı Fedai Yücedal açıklamasında, şu görüşleri dile getirdi; “Antakya, belki de Mahalli Seçimler tarihinde ilk kez sağduyuyla hareket edecek, her seçim ipotek altına alınan ve iki parti arasına sıkıştırılan özgür iradesini sandığa yansıtma fırsatını bu seçimde bulacaktır.
 
Bir tarafa AKP’nin, diğer tarafa CHP’nin oturtulduğu, birbirinden beslenen, aynı zamanda çatışmacı ve uzlaşmaz zihniyetler, bu defa Antakya seçmeninde karşılık bulamayacaktır.
 
Ayrıca, Milliyetçi Harekete gönül vermiş büyük bir camianın oylarını yönlendirmeye kalkan; saygısız, seviyesiz, ahlaksız siyaset tüccarlarına gerekli dersi, bu kutlu camia 29 martta verecektir.
 
Buradan açıklıkla ifade ediyoruz: Milliyetçi Hareket Partisine verilecek her oy, her geçen gün daha da azarak tırmandırılan gerginlik ve kutuplaşmaya karşı duruşun bir ifadesi olacaktır. Aynı zamanda, başta ıktidar Partisi olmak üzere Ana muhalefete de tarihi bir uyarı olacaktır.” Tabi buradan sormak lazım: “Odunu koysam seçtiririm mantığıyla aday belirleyenler! Belirledikleri adaylarına değil de, Genel Başkanlarına oy isteyenler! Acaba adaylarından mı utanıyorlar? Yoksa, seçmende kendilerine ve adaylarına oy isteyecek yüz mü bırakmamışlar? Cumhuriyet’in değerlerini istismar edenler! Bir taraftan Laiklik diye bağırıp, öbür taraftan çarşafa dolananlar! Laiklik adına mı, yoksa her mahalleye kuran kursu sloganıyla mı oy istiyorlar? Bunlara en güzel cevabı; şahsiyetinin ve ahlakının belgesi olan oyunu, hür tercihi ile kullanarak ,Antakya seçmeni sandıkta verecektir. Antakya! Karar senin!”  

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz