Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Akp Belediye Başkanları Toplantısı…

26 Eylül 2013 Perşembe, 09:58
Akp Belediye Başkanları Toplantısı…

AK Partili Belediye Başkanları toplantısında konuşan ıl Başkanı ısmail Kimyeci, AK kadroların vatandaşlara sunduğu hizmetlerin örnek alındığını söyledi.

Geçtiğimiz gün Hassa ılçesi Belediye Başkanı Mehmet Karataş ve AK Parti Hassa ılçe Başkanı Turgay Demir ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya ıl Başkanı ısmail Kimyeci, AK Parti ıl Yürütüme Kurulu üyeleri, ilçe başkanları, ilçe ve belde belediye başkanları katıldı. Hassa Belediyesi Toplantı salonunda düzenlenen toplantıda başkanlığı ıl Yönetim Kurulu üyesi Yusuf Seçmen yaptı. Toplantı saygı duruşu ve ıstiklal Marşı’nın okunması ile başlandı. ıl Başkanı ısmail Kimyeci’nin belediye başkanları ve ilçe başkanlarına hitaben yaptığı belediyeciliğin AK Partili kadrolar ile daha iyi yapıldığını belirtti. Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş, ilçelerinde düzenlenen Belediye Başkanları toplantısına katılım gösteren başta ıl Başkanı ısmail Kimyeci olmak üzere ilçe başkanları, ilçe ve belde belediye başkanlarına teşekkür etti.
AK Partili belediyelerin örnek olduğunu ifade eden Başkan Kimyeci, “Vatandaşlarla beraber, sivil toplum kuruluşları ile fikir alış verişi yaparak belediyecilik hizmetleri sunmanın sevincini yaşıyoruz. AK kadrolar sundukları hizmetlerde vatandaşların işlerini kolaylaştırıyor. ıl genelinde AK Partili belediyeler başarılı belediyeler arasında yer almasından dolayı büyük gurur ve sevinç yaşıyoruz” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz