Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Akkurt’a Veda Yemeği

15 Eylül 2011 Perşembe, 10:48
Akkurt’a Veda Yemeği

ıl Milli Eğitim Müdürü M.Emin AKKURT’un Sinop ıl Milli Eğitim Müdürlüğüne Atanmasından Dolayı  12.09.2011 Tarihinde  Saat  7:30’da  Doğanhan Restornt’da  ıl Milli Eğitim Personeli Ve şube Müdürleri Tarafından Bir Veda Yemeği Verildi.
 Yemeğe ıl Milli Eğitim Personelinin  Yanı Sıra   şube Müdürü Cuma öZDEMıR, Ertuğrul AYDIN, Musatafa TOLU, ıl Milli Eğitim Müdür Yrd.şerefettin KIZILTAş Katıldı .Yemeğe Katılan şube Müdürleri  Birer Konuşma Yaptı.  ıl Milli Eğitim Müdürü M.Emin AKKURT’un  Ayrılmasından Dolayı Büyük üzüntü Duyduklarını Belirttiler  ıl Milli Eğitim Müdürünün Kilis’den Ayrılmasının Kilis ıçin Büyük Bir Kayıp Olduğunu Dile Getirdiler. ıl Milli Eğitim Personellerinin De  Birer Konuşmayla Duygularını Dile Getirdiği Yemekte Ortak Nokta  ıl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin AKKURT’un Ayrılmasından Büyük üzüntü Duyduklarını Aktarmaları oldu.
Daha Sonra ıl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin AKKURT Söz Alarak Yemeğe Katılanlara Bir Veda Konuşması Yaptı  Bütün Yemeğe Katılan Ve Yemeğe Katılamayan Tüm Personele Teşekür Etti. 5 Yıldır Sizlerle Beraber Görev Yapmaktan Büyük Mutluluk Duydum diyerek   Bu Zaman Zarfında Kilis ıl Milli Eğitim olarak yakalanan  Başarıların  Herkesin Başarısı Olduğunu Bu Başarıları Beraber Başardık dedi .Milli Eğitim Personeli Adına ıl Milli Eğitim Müdürü M.Emin AKURT’a  ıl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  şerafettin kızıltaş tarafından tarafından  Bir Plaket Verildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz