Akgöl:CHP bütün sorunları çözecek…

25 Mart 2015 Çarşamba, 12:08
Akgöl:CHP bütün sorunları çözecek…

CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, çalışmalarını; Parti İlçe Başkanlıkları, Belediyeler, Esnaf ve Semt Pazarı gezileri ile sürdürüyor.
Ziyaretleri sırasında açıklamalar yapan Akgöl, Cumhurbaşkanı’nın ‘Türkiye anonim şirket gibi yönetilmeli’ sözünün, bu ülke uğruna bir an bile tereddüt etmeden canlarını hiçe sayan şehitlerimizin kemiklerini sızlattığını, bu söylemi kınadığını açıkladı.
Akgöl, ziyaretleri esnasında, fiili olarak Anayasal tarafsızlığını yitirmiş bir Cumhurbaşkanı ile ülkenin karşı karşıya olduğunu ifade ederek, Cumhurbaşkanı’nın hukuku hiçe sayan tutumunun kabul edilemez olduğunu ifade etti. CHP iktidarında; eğitimden sağlığa, işsizlikten çalışma yaşamına, kadın haklarından çocukların geleceğine, emeklilerin, yaşlıların, engellilerin sorunlarını çözeceklerini söyleyen CHP Milletvekili Akgöl, ülkemizin var olan enerjisini ortaya çıkararak, Türkiye Cumhuriyetini Devlet gibi yöneteceklerini, kamu kaynaklarını verimli ve istihdam açıcı alanlara yönlendireceklerini, CHP iktidarında, ‘Bakan çocuklarının’ değil, ‘halk çocuklarının’ iş sahibi olduğu bir Türkiye’yi yaşama geçireceklerini sözlerine ekledi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz