Son Dakika
17 Temmuz 2018 Salı

Akdaş’tan Öfkeli Açıklama…

14 Kasım 2013 Perşembe, 10:23
Akdaş’tan Öfkeli Açıklama…

MHP Hatay ıl Başkanı Adnan Akdaş, Başbakan Erdoğan’ı Türklüğün karşısında olmakla suçladı.

Akdaş: açıklamasında; “Diyarbakır’da, hükümet yandaşlarının “Türkiye seninle gurur duyuyor!”diye alkışladığı, Peşmerge başı Barzani ile görüşecek olan; dağlardan, taşlardan ve yollardan Türklüğü kazımaya çalışan, “Karşımıza Türklükle gelmeyin.” Diyerek, milliyetçiliğe düşman olduğunu her fırsatta yineleyen Başbakan, artık çizmeyi aşmıştır. PKK’nın ve ımralı canisinin tam yanında, Türklüğün ise tam karşısındadır.

Başbakan, otuz altı etnik parçanın savunucusu, Türk Milleti’nin karşı cephesidir. Kozmopolitlerin, milliyetsizlerin, vatansızların, bayraksızların, Sevrcilerin, Mondrosçuların ve bölücü mihrakların son umudu, son şansıdır.

Milletimizi soykırımla işam edenleri, fikir özgürlüğü adına hoş gören; devlete ve millete isyan eden asilere meşiyeler düzen, sözüm ona haklarını iadeye kalkan Başbakan ve hükümetidir. Peygamberimize yapılan hakaretler karşısında Avrupalı mevkidaşlarını terbiyeye davet edemeyen; ahlak ve namus istismarı yaparken, Avrupalı olmak adına zinayı suç olmaktan çıkaran Başbakan ve hükümetidir. ıslam’ı dilinden düşürmeyen, sonra gidip kilise destekli üniversitelerden onur ödülleri alan, hilali gölgeleyip Haç’ı parlatan Başbakan ve hükümetidir. “Gerekirse cami yıkarım” deyip kilise açtıran, yerleşim yerlerinin ismini PKK dayatmalarıyla değiştiren Başbakan ve hükümetidir. Bu iktidar ömrünü doldurmuştur.

Bu iktidar devrini tamamlamıştır. Ne acıdır ki; bu iktidarın sonu göründükçe, Türk milleti saldırıya uğramaktadır. Yüce Türk Milleti, bu yapılanların hesabını sandıkta soracak, bu Millet artık kendi ülkesinde üvey evlat muamelesi görmeyecektir.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz