Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Akademi’de Başarılı Operasyon…

09 Aralık 2013 Pazartesi, 14:21
Akademi’de Başarılı Operasyon…

Akademi Hastanesi başarılı bir operasyona daha imza attı.
 
27 yaşındaki Birsen Bozkurt isimli hastaya, iki kulağında da yaklaşık %70 duyma kaybı şikâyeti ile başvurduğu özel Antakya Akademi Hastanesi doktorlarından Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. ılker Arslan tarafından yapılan cerrahi işlem ile duyma hissi yeniden kazandırıldı.
 
Hastanın cerrahi tedavisini gerçekleştiren Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. ılker Arslan “Her iki kulak zarı oldukça kalınlaşmış ve orta kulak boşluğunda yoğun kıvamda sıvı birikimi mevcuttu, ameliyaşane koşullarında 5-10 dakika bir işlemle mikroskop altında çalışarak kulak zarına tüp takıldı ve sıvı boşaltılarak orta kulak basıncını dengeledik.
Ameliyat sonrası dönemde takip ve tedavisi yapılan hasta genel durumunun iyi seyretmesi üzerine yatarak tedavisi tamamlandı ve taburcu edildi.”açıklamasında bulundu.
 
27 yaşındaki hastanın eşi Mehmet Duran Bozkurt; ‘’4 yıldır gitmediğimiz doktor, uygulamadığımız tedavi yöntemi kalmadı. ümidimizin bittiği bir anda kendisine son şans olarak başvurduğumuz Dr. ılker Arslan sayesinde eşim artık rahatlıkla duyabiliyor. Ameliyat sonrası hiçbir problem yaşamadan mutlu bir şekilde hastaneden taburcu olmamızı sağlayan, tüm ilgi ve özverili çalışmalarından dolayı başta Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. ılker Arslan’a, 2. Kat Servis Personeline ve emeği geçen tüm hastane çalışanlarına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz