Son Dakika
25 Haziran 2018 Pazartesi

Akademi personeli yeni yıl yemeğindeydi…

24 Aralık 2014 Çarşamba, 11:32

Akademi Hastanesi, Cumartesi akşamı düzenlenen geleneksel yılbaşı yemeğinde 2015’e erken girdi. Çalışanların eşleriyle katıldığı geceye, Başhekim Op. Dr. Mehmet Kılıçlar, Yönetim Kurulu üyeleri Op. Dr. Salih Vural, Uz. Dr. Mehmet ALTINÖZ, Dr. Dt. Mehmet Karasu ve Op. Dr. Faruk İspir ev sahipliği yaptı. Defne Belediye Başkanı ve aynı zamanda Akademi Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. İbrahim Yaman da geceye katılım gösterdi.

Helena Center’da düzenlenen gecede gönüllerince eğlenip dans eden Akademi Personeli, aynı zamanda geleneksel haline gelen yılın en’lerini de seçerek ödül takdim töreni yaptı.
Akademi Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Memet Kılıçlar; ‘’Bugün burada Akademi Hastanesi adını dimdik söyleyebiliyorsak, dışarıda Akademi Hastanesi adının geçtiği yerde sevgi ve saygınlıktan bahsediliyorsa ve hepimizi aynı çatı altında toplayabiliyorsa, bu sizlerin emeği, özverisi ve başarısıyla olmuştur.

Ben Akademi Hastanesi fertlerini, aile olmayı başarabilen nadir hastanelerden biri olarak görüyorum. Dolayısıyla bu aile iyi ve güzel günlerde olduğu kadar, kötü günlerde de birlikte olmayı defalarca başarmıştır. Geride kalan 3 yılda bu birlikteliğin huzuru, hepimizin yüzünden okunuyor.

Yaptığımız işin malzemesi, uğraşımız insan, yani yeryüzündeki en değerli varlık… Bu varlığa önce zarar vermeyeceğiz. Sonra bilgi ve deneyimimizi kullanarak en faydalı olabilmenin çabasını göstereceğiz. Sizlerin gayreti ile Hasta Memnuniyet oranımız %95.
3 yıl önce kazma, kürek kepçelerle işe başladık. Bugüne kadar en iyisini yapmaya çalıştık. Daima büyümeği hedefledik. Yeniliklere her zaman açık olduk. Halkımıza hizmeti borç bildik ve yolumuza devam ettik.

Bu yolda her geçen gün artan hasta sayımızla insanların da yanımızda olduğunu hissettik. Yatak sayımızı arttırmayı, yoğun bakım ünitelerimizi büyütmeği, yeni kadrolar almayı hedefliyoruz. Otopark inşaatımızla araç park sorunumuzu çözdük. Küçük bir ATM ile bankacılık hizmetini ayağınıza getirdik. Hastane önündeki kazaları önlemek adına trafik düzenlemesi talebimizi Büyükşehir Belediyesi’ne bildirdik.”dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz