Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Ak Parti Kongrelerine Devam Ediyor….

16 Ocak 2012 Pazartesi, 09:51
Ak Parti  Kongrelerine Devam Ediyor….

Ak Parti ılçe kongrelerini aksatmadan yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu Altınözü ilçe kongresini yapan Ak Parti, eski başkan Tahir Zümre ile yola devam dedi.
 
 
Altınözü 4. Olağan ilçe kongresinde divan başkanlığını Ayhan Yavuz yaparken, genel kurula ıl Başkanı ısmail Kimyeci, Milletvekili Mehmet öntürk, ilçe başkanları, ilçe ve belde belediye başkanları, ıl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Atıç, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, kadın kolları yöneticileri ile çok sayıda partili iştirak etti.
 
 
Kongrede konuşma yapan milletvekili Mehmet öntürk, Altınözü ilçesinde Ak Parti oylarının %40 seviyelerinden %80 seviyelerine taşınmasında teşkilatın elde ettiği başarıdan dolayı kutlayarak ve bunun yöreye hizmet olarak döneceğini belirtti.
 
 
ıl Başkanı ısmail Kimyeci genel kurulda yaptığı konuşmada, birlik ve beraberlikten kuvvet doğduğunu ifade ederek, “Kongreler yeni bir başlangıçtır. Taze kandır. Teşkilatımızda bugüne kadar görev yapan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Hizmet yarışında yeni seçilecek arkadaşlarımızın işi oldukça zor olacaktır. Hizmet çıtasını daha da yükseltmek ve ileri götürmek bu arkadaşlarımızın görevidir. Bunu yaparken teşkilat olarak hepimiz yanlarında olacağız” dedi.Altınözü ilçesinde hedef kitlenin %100 olduğuna dikkatleri çeken ıl Başkanı Kimyeci, “%40 seviyesinden %80’lere taşınan oylar, eminim önümüzdeki süreçte yapılacak olan ilk seçimlerde %100’lere ulaşacaktır. Bu doğrultuda teşkilatımıza ve herkese büyük görev düşüyor. Altınözü ilçesi yönetim kurulunda yeni görev alan arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum” dedi.
 
 
Altınözü Belediye Başkanı Cavit Alkan kongrede yaptığı konuşmada, 2.4 milyon TL borç ile 8 yıl önce Altınözü belediyesini devraldıklarını ve bugün itibari ile toplam 176 bin TL borcu kaldığını ve bu borcu 3-4 ay içerisinde ödeyerek sıfırlayacaklarını belirtti. Başkan Alkan, Ak Parti’nin yönetim ve hizmet noktasında farklı anlayışlara sahip olduğunu kaydederek, “ışte Ak Parti ve yöneticilerinin farkı burada. Hem hizmet yapacaksınız hem de borç ödeyeceksiniz.
 
 
 Sizlere söz veriyorum bundan sonraki ilk genel kurul toplantısı çok amaçlı salonda yapılacaktır” dedi.
 
 
 
Daha sonra yapılan seçim sonrasında Tahir Zümre başkanlığında şu isimler yönetim kuruluna seçildi; Abdülmecit Güler, Ayhan Tatar, Bona Gürkan, Cemal Güner, Faris çakmak, Halit Kaya, Hasan Sakarcaoğlu, ıbrahim öztürk, Mehmet Kaya, Mehmet Kaya, Mehmet Devran şan, Mişat çelik Mustafa Balcıoğlu, Mustafa Bozoğlan, Necip Dirlik, Nevvaf özdil, Nuh Avcı, Mehmet Raci Abay, Rasim Aşıkoğlu, Riyad Ekenek, Savaş şahin, Selim Mızıkacıoğlu, Süleyman Mengüç ve Yunus Cihanoğlu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz