Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

AGC TAkımı Dayanışma Yemeğinde

09 Temmuz 2012 Pazartesi, 10:54
AGC TAkımı Dayanışma Yemeğinde

28. Erhan Aksay-Osman çalgın (Kütük) futbol turnuvasına renk katan Antakya Gazeteciler cemiyeti futbol takımı oyuncuları ve davetliler Hünkâr kafede düzenlenen dayanışma yemeğinde bir araya geldi.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Turnuvadaki maçlarını tamlayan AGC futbol takımı oyuncuları için AGC yönetimi tarafından takıma katkı sağlayan işadamları Vecdi Asuroğlu, Cemil ıshakoğlu ve Necmettin çalışkan’ın sponsorluğunda Hünkâr Cafe’de akşam yemeği etkinliği düzenlendi.
 
 
 
Futbolcuların dayanışması ve kaynaşması için düzenlenen yemeğe Antakya Belediye Başkan yardımcısı Mehmet çaparali, Belediye Meclis üyesi Hasan Hocamoğlu, ışadamı Cemil ıshakoğlu, işadamı Cengiz özcan, Antrenör Mehmet Hünkaroğlu, Yayladağlılar Sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği yönetim kurulu üyesi Mehmet Yılmaz, Fotoğraf sanatçısı Talip Köleoğlu, Künefe ustası- Kuyumcu Adnan Yurdagül, AGC  2. Başkanı Hasan Seid Okay ve futbolcular katıldı.
 
 
 
Hünkar Cafe sahibi Hüsne Erdoğan’ın hazırladığı mönüyü çok beğenen misafirler bol bol sohbet ederek yemeklerini yediler.
 
 
 
Hüsne- Mehmet Erdoğan çifti gecede futbolcularla ve davetlilerle yakından ilgilendi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz