96.2 Asya Radyo’dan yılın röportajı 6 Temmuz’da…

29 Haziran 2014 Pazar, 00:26

96.2 Hatay Asya Radyo’dan belgesel tadında bir program. Asya Gazetesi ve Asya Radyo sahibi Tamer Kerimoğlu’nun koordinasyonunda hazırlanan ve gazeteci yazar Mehmet Ali Solak’ın gerçekleştirdiği yılın röportajı niteliğindeki program bugün(yoğun istek üzerine 06-07-2014 Pazar tekrar ) saat 14:00’da Asya Radyo’da yayınlanacak.

 

Duayen gazeteci Mehmet Ali Solak; Suriye’de teröristlerce katledilen, boğazlanan mağdur alevilerden sonra; yerinden yurdundan edilerek yine mağdur olan Suriyeli Ermenilerle yılın röportajını gerçekleştirdi…

 

Güney Rüzgarı Dergisi sahibi gazeteci Mehmet Ali Solak’ın  Kesab’ tan teröristlerce, göçe zorlanan Suriyeli Ermenilerle gerçekleştirdiği yılın röportajı bugün saat 14’te Asya Radyo’da… sakın kaçırmayın…

 

Unutmayın Asya Radyo’yu Hatay’da 96.2 frekansı yanısıra; internet yoluyla www.asyaradyo.com adresinden dinleyebilirsiniz.

 

DUAYEN GAZETECİ M. ALİ SOLAK’TAN YILIN RÖPORTAJI…
96.2 Hatay Asya Radyo’dan belgesel tadında bir program. Asya Gazetesi ve Asya Radyo sahibi Tamer Kerimoğlu’nun koordinasyonunda hazırlanan ve gazeteci yazar Mehmet Ali Solak’ın gerçekleştirdiği yılın röportajı niteliğindeki program bugün(06 Temmuz-2014 Pazar) saat 14:00’da 96.2 Asya Radyo’da yayınlanacak.

96.2 HATAY ASYA RADYO DİNLEME SEÇENEKLERİ
http://sunucu.radyodinle.com:9850/listen.pls
http://yayin1.yayindakiler.com:3016/listen.pls
http://asyaradyo.com/portal/asyaradyo.htm
http://asyaradyo.net/player/1/AsyaRadyo-1.htm
http://asyaradyo.net/player/2/AsyaRadyo-2.htm
http://hatayradyosu.com/
http://asyaradyo.net/

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz