Son Dakika
22 Eylül 2018 Cumartesi

“9 Canlı” Adlı Oyunu Sergilendi…

29 Aralık 2011 Perşembe, 09:28
“9 Canlı” Adlı Oyunu Sergilendi…

Antakya Belediyesi şehir Tiyatrosu Hatay E Tipi Kapalı Cezaevinde “9 canlı” adlı komedi oyununu sahneledi. Hatay E Tipi Kapalı Cezaevinde sahnelenen oyun büyük beğeni topladı.
 
 
Hatay E Tipi Kapalı Cezaevi çok amaçlı salonda sergilenen, Tayfun Türkili’nin yazdığı, Vecdi Koçak’ın yönettiği “9 canlı” adlı komedi oyununu cezaevi yetkilileri, hükümlü ve tutuklular izledi. Komedinin ön planda olduğu 2 perdelik oyunda cezaevi yönetimi, tutuklu ve hükümlüler, hoşça vakit geçirdiler.
 
 
Birbirinden güzel esprilerin sergilendiği oyun yeni yılda her Perşembe günü saat 19.30’da Antakya Belediyesi Oda Tiyatrosunda sahnelecek. ücretsiz olarak sahnelecek oyunun davetiyeleri, Antakya Belediye Parkında bulunan Oda Tiyatrosundan temin edileceği belirtildi.
 
 
“9 Canlı” Oyun 29 Aralık Perşembe Günü
 
 
“9 canlı” adlı komedi oyunu 29 Aralık 2011 Perşembe günü saat 19.30’da Antakya Meclis Kültür Merkezinde tiyatro severler ile buluşacak. Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal ışler Müdürlüğü’nce kent insanın sanatsal ihtiyacını karşılamak amacıyla sahnelecek oyun ücretsiz olarak izlenebilecek.
 
 
 
Bu arada her Cumartesi günü Belediye Parkı Oda Tiyatrosu’nda saat 13.00 ve 15.00’te ücretsiz olarak “Meddah Amca” adlı çocuk oyunu da, Antakya Belediyesi şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenmeye devam ediyor. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Belediye şehir Tiyatrosu’nun, kış mevsimi boyunca kent insanımızın kültürel ve sanatsal alandaki ihtiyacını karşılamak amacıyla hem çocuklarımıza hem de yetişkinlere yönelik ücretsiz oyunlar sahnelemeye devam edeceğini ifade etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz