Hatay’da Huzuru Tesis Edeceğiz…

12 Mart 2014 Çarşamba, 10:17
Hatay’da Huzuru Tesis Edeceğiz…

Antakya Belediye Başkanı ve CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş, seçim çalışmaları kapsamında, gezi ve çalışmalarına devam ediyor.

 

Savaş, ziyaretlerinde, vatandaşlara büyükşehir yapılanması hakkında genel bilgiler verdi.

 

Hatay’ın ayrıştırma meraklısı bir başkana değil, bütünleştirici bir başkana layık olduğunu dile getiren Savaş, kaybolması için uzun süre ince hesaplar yapılan huzuru Hatay genelinde tesis etmek için yola çıktığını söyledi.

 

Savaş, Hatay’ın mega projelerini hayata geçirmek ve hizmet sunmak için 30 Mart’ın çok önemli bir tarih olduğunu kaydetti.

 

Savaş, yaptığı konuşmada, Hatay’ın hizmet çıtasını yükselterek, ilin her noktasında hizmeti hissettireceklerini belirtti.

 

Hatay’ın, Akdeniz’de ilk 5 il arasına gireceğini ifade eden Savaş, şöyle devam etti:

 

“Büyükşehir için iki yıldır hazırlandık ve çalışmalarımızı tamamladık. Antakya’da 5 yıldır belediye başkanı olarak görev yaparak tecrübe kazandık ve hizmet ürettik. Alt yapı, üst yapı çalışmalarımız ile, sportif ve kültürel etkinliklerimiz ile Antakya’yı mega köy görüntüsünden kurtarıp, mega şehir haline getirdik. şimdi bu tecrübelerimiz ile Büyükşehir belediye başkanlığına adayım. Memlekete faydalı olacak kişi bu göreve gelsin. Hatay’ı tüm dinamikleri ile güçlendireceğiz. şehri geleceğe taşımak için hazırız. Tüm şehre hizmet etmek istiyoruz.”

 

Savaş, önce huzur ve sonra hizmet için aday olduğunu dile getirerek, toplumsal barışı, huzuru ve bütünlüğü sağlamak için çalıştıklarını ve bunu başardıklarını söyledi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz