Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

47 Kişiye Girişimcilik Sertifikası…

10 Şubat 2012 Cuma, 09:10
47 Kişiye Girişimcilik Sertifikası…

Payas Belediyesi tarafından yürütülen uygulamalı girişimcilik eğitimine katılan 47 kişiye sertifikaları verildi. Payas Belediyesinin KOSGEB ile ortaklaşa yürüttüğü proje kapsamında, beldede uygulamalı girişimcilik eğitimini tamamlayan kursiyerler, düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. Törende konuşan Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, uzun yıllardan beri beldede çeşitli çalışmalar yaparak vatandaşlara en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını söyledi.
 
 
 Altan, çeşitli kurumlarla işbirliği içinde hazırlanan projelerin hayata geçmesiyle beldedeki girişimcilerin sayısının her geçen gün arttığını vurgulayarak, desteklerinden dolayı KOSGEB ıl Müdürü Seracettin özcan’a teşekkür etti.
 
özcan da ikincisini düzenledikleri eğitim programı ile ilgili katılımcılara bilgi vererek, 47 kursiyerin aldıkları eğitim sonunda sertifika almaya hak kazandığını ifade etti. Payas’ın girişimcilik eğitimi programında Avrupa ve Türkiye ortalamasının üzerinde bir başarı gösterdiğine değinen özcan, beldede bu tür programların devam edeceğini dile getirdi. Konuşmaların ardından Altan ve özcan, kursiyerlere sertifikalarını verdi. AA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz