2012 Yılı Hedefleri Değerlendirildi…

23 Şubat 2012 Perşembe, 13:55
2012 Yılı Hedefleri Değerlendirildi…

ıskenderun Belediyesi Kültür Sarayı’nda Vali Mehmet Celalettin Lekesiz başkanlığında kamu kurum müdürleriyle yapılan toplantıda, kurumların 2011 yılı faaliyetleri ve 2012 yılı hedefleri değerlendirildi.
 
 
 
Toplantıda konuşan Vali Lekesiz, hep birlikte ilimizin kalkınması ve gelişmesine katkı sağlamaya devam edileceğini belirtti.
 
 
 
Devletin varlık nedeninin halka hizmet etmek olduğunu söyleyen Lekesiz, “Kurumlarımız koordinasyon içinde en iyi hizmeti sunmak için çaba sarf ettiler ve ediyorlar. Bu yıl da kurum ve kuruluş temsilcilerimiz görev ve sorumluluk alanlarıyla ilgili sunum yapacaklar. 2011 yılında yapılanlar, 2012 yılında yapılacaklar, talep ve beklentileri paylaşacaklar. Sorunlar dile getirilecek ve çözüm arayacağız” dedi.
 
 
 
ıçmesuyu ısale Hattı çalışması Sürüyor
 
 
2011 yılında 211 proje üzerinde çalışıldığını belirten Lekesiz, ıskenderun Belediyesi’nin nam ve hesabına DSı tarafından yapılmakta olan ıskenderun Aslantaş barajı içmesuyu isale hattı, depolar, terfi istasyonu ve ıskenderun 2. OSB’deki arıtma tesisi yapımının sürdüğünü, Kasım ayında tamamlanacağını söyledi.
 
 
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen toplantıda, ıskenderun’un ülkemizin çok önemli ilçelerinden biri olduğunu vurgulayan Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, “önümüzdeki dönemde çok güzel gelecek hepimizi bekliyor” diye konuştu.
 
Toplantıya Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, ıskenderun Kaymakamı Ali ıhsan Su, ıskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf H.Civelek, belde belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluş müdür ve amirleri, il genel meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluş yöneticileri katıldı. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz