Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

200 Fidan Toprakla Buluştu…

25 Ekim 2013 Cuma, 13:21
200 Fidan Toprakla Buluştu…

Hatay Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı çocuk şubesinde, “Benimde bir geleceğim var” projesi kapsamında daha yeşil bir Hatay parolası ile Top boğazı mevkiinde 200 fidanı toprakla buluşturdu.
 
Yapılan etkinliğe Hatay ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, şube müdürleri, Hatay Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ve projede yer alan öğrenciler katıldı. Ağaç dikimi öncesinde kısa bir konuşma yapan Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, geçtiğimiz yıl çıkan orman yangınları nedeni ile özellikle, Amanos Dağlarındaki ormanlık alanların çok büyük zarar gördüğünü belirterek, yanan ağaçların yerine yeni ağaçlar dikilmesi gerektiğini söyledi.
 
 Etkinliği projeleri kapsamında gerçekleştirdiklerinin altını çizen Ragıp Kılıç, daha yeşil bir Hatay görmek istediklerini bunun içinde birlik ve beraberlik içinde çalışılması gerektiğini sözlerine ekledi. Kılıç’ın yaptığı kısa konuşmanın Hatay Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ve “Benimde bir geleceğim var” adlı projede bulunan gençler Top boğazı mevkinde fidanları teker teker toprakla buluşturdu. Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç’ın da fidan diktiği etkinlikte 200 fidan toprakla buluşturuldu. Daha sonra da etkinliğe katılanlara etli pilav ve ayran ikram edildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz